Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
PROVOZOVATEL WEBU:

METRICO CONS.
Radek Čermák
Spojovací 117
251 63 Strančice
IČ: 76610756

telefon: 774 117 099

e-mail: metrico@voda-zdarma.com

zasílání objednávek:
objednavkafiltru@seznam.cz


VÝROBCE A DISTRIBUTOR:


Ing. Zdeněk Tetour CSc.
Křenická 28,
100 00 Praha 10
IČ: 417 830 85

Zkušenosti našich zákazníků

Zkušenosti našich zákazníků

Martin Štecher, Praha

Jsa zhýčkaným karlovarystou, jsem si ani po dvou letech v pražských sídlištích nezvykl na plastovou příchuť dodávané "pitné" vody. Stál jsem před rozhodnutím pořídit reverzní osmozu, která je na českém trhu k disopzici v ceně od 4 tisíc korun.
Díky velice příznivé pořizovací ceně filtru MTC 10 jsem si mohl tento filtr pořídit jen na zkoušku. Jeho montáž mi zabrala cca 5 minut a výsledky mne příjemně překvapily. Rozdíl v našem případě je možné pozorovat i vizuálně a chuť filtrované vody je daleko příjemnější. Filtr se tedy stal stálým zařízením naší domácnosti a krom pravidelného pořizování nových filtračních vložek s ním nemám žádné starosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne

16.května 2008, Martin Štecher, IT administrátor www.tyden.cz


Jaroslav Klenovský, Kyjov

Před půl rokem jsem si pořídil filtr na vodu MTC 10. Jelikož voda z kohoutku je u nás nepoživatelná a nákup vody balené je z mého hlediska neekologický i když prázdné láhve dávám do tříděného odpadu. Co dodat? Voda z kohoutku teče již bez chuti a zápachu, nelituji investice, která se mně už vrátila, nehledě k tomu, že odpadla manipulace s vodou balenou. Jelikož mám myčku nádobí tak namontovaný filtr v kuchyňském dřezu není žádným omezením. Můžu jen doporučit !!!!!

29.února 2008 Klenovský Jaroslav - Kyjov


Jan Bezděka, Brno

Filtr MTC 10 jsem si zakoupil domů, protože používáme vodu z vodovodní sítě a chuťově to upřímně není žádná sláva. Nikdy jsem nepřemýšlel nad tím, že bych si koupil filtr na dočišťování pitné vody, ale zaujala mě nízká cena a poměrně příjemný design, tak jsem se rozhodl to vyzkoušet.
Když jsme filtr našroubovali na vodovodní trubku, vzali jsme dvě skleničky, do jedné z nich nalili vodu přímo z vodovodu a do druhé vodu z filtru.
Chtěli jsme vyzkoušet, zda bude rozdíl opravdu tak patrný, ale osobně jsem si nedělal velké iluze.
Výsledek našeho testu byl ten, že všichni čtyři členové naší rodiny poznali rozdíl už po čichu, protože voda z filtru nebyla cítit chlórem!
Takže to, že chuťový rozdíl byl taktéž dost propastný, pro nikoho už takovým překvapením nebylo.
Každopádně od té doby, kdy jsme si filtr zakoupili, se u nás pije voda (nebo šťáva) mnohem víc než dříve a rozhodně nemáme do budoucna důvod nakupovat vodu balenou (i když jsme ji také nikdy moc nekupovali).
Osobně jsem milovníkem dobrého čaje a teď si na něm opravdu moc pochutnávám!
Přeji Vaší firmě mnoho úspěchů a věřím, že si filtry MTC 10 své příznivce určitě najdou!

S pozdravem Jan Bezděka, Brno


Jiří Spáčil, Olomouc

Dobrý den

Vodní filtr MTC 10 mám teprve krátce, asi 10 dnů a jsem ve stavu rozhodování zda přejít trvale na filtrovanou vodu nebo zda dále kupovat balenou vodu v barelech. Po počátečním výtoku vody s černými částečkami se filtr stabilizoval a nyní jsem s kvalitou filtrované vody spokojen. Zapáchjící chlór je z vody odstraněn a také chuť vody je příjemná. Zatím si teprve zvykám přepínat filtr do vypnuté polohy, abych při pouštění vody větším proudem filtr nepoškozoval. Také je tady menší nepohodlí při manipulaci nádobí ve dřezu. Ideální by bylo mít filtr namontován na vodovodní baterii která se méně používá nebo je speciálně udělaná pro tento účel.
Předpokládám, že na přepínání filtru si brzy zvyknu a menší potíž při manipulaci s nádobím rád vyměním za otravné donášení balené vody. Takže zatím to vidím tak, že filtr budu používat trvale.

Děkuji
Jiří Spáčil
provozovatel www.bezvaportal.cz, www.hemi-sync.cz, www.hemi-sync-4eu.com


Podělte se s námi také o Vaše zkušenosti s filtrem MTC 10

Vaše osobní zkušenosti s používáním filtru MTC 10 nám posílejte e-mailem na adresu metrico@voda-zdarma.com.
Za Vaše příspěvky mnohokrát děkujeme!


Anketa
Budete si vodní filtr MTC 10 pořizovat?

Už ho mám (8594 hl.)
 
Určitě ano (5338 hl.)
 
Spíše ano (5022 hl.)
 
Ještě nevím (5369 hl.)
 
Spíše ne (5315 hl.)
 
Určitě ne (5979 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 35617
Aktuality
12.09.2012:
Hledáme nové distributory

Máte zájem být distributorem filtrů MTC 10?
Nabízíme zajímavé distributorské podmínky a produkt, který je na českém trhu dobře zavedený!
V případě zájmu nás kontaktujte.
Voda zdarma! www.LUKYN.com - zábava pro všechny Centrum obchodu.net - nakupujte výhodně, pohodlně a s přehledem Katalog www stránek zaměřený na Internetové obchody - Bezva Portál internetové obchody, elektro, bílé zboží, parfémy Shoops.cz | Katalog online nakupováníShoops.cz | Katalog online nakupování optimalizace PageRank.cz CZIN.eu Internetové obchody www.tipshops.cz Internetové obchody Catalog Clonet - evropský katalog Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free! katalog stránek, katalog webů, obchodů, eshopů, firem, bezvakatalog.cz, bezvakatalog Toplink - katalog odkazů Top weby.cz Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz CZIN.eu Evropský katalog Český toplist nejlepších stránek Pridat.eu


Vodní filtry

Filtry na vodu

Čaj a kvalita vody

Blog o úpravě vody

Úprava vody VODATECH

Alfaradius - databáze českých firem

COVERSITE - Co hledáte máte zde !!

InternetLink.cz
iOdkazy.cz - katalog stránek
SeoLink.cz
cento.cz - váš katalog stránek

ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server